پیام فرستادن
خانه

Chongqing Cowells Machinery Manufacturing Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Chongqing Cowells Machinery Manufacturing Co., Ltd.، در ژوئن 2005 تاسیس شد. این شرکت صرفاً صادرات محور است.محصولات اصلی ما موتورسیکلت های آفرود، دوچرخه های اندرو، موتور کراس، موتورهای سوپر و غیره است. محصولات ما به آسیای جنوب شرقی، آفریقا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی و اروپا، بیش از 40 کشور و منطقه صادر می شود.

سازنده ما در پارک صنعتی شوانگفو، منطقه جیانگجین، چونگ کینگ، با مساحت تولید موجود 10000 متر مربع و یک کارخانه فاز دوم برنامه ریزی شده 30000 متر مربع واقع شده است.ما در سال 2009 حق واردات و صادرات کالا را به دست آوردیم و در سال 2011 گواهینامه سیستم کیفیت IS09001:2008 را دریافت کردیم. در سال 2014 به یک شرکت گمرکی کلاس A ارتقا یافت.و در مرداد ماه سال 1393 بنگاه مرتبط به عنوان بنگاه نمونه از سوی اداره کل گمرک تعیین و به یکی از بنگاه های ذکر شده در اطلاعیه مصوب وزارت بازرگانی، وزارت صنعت و فناوری اطلاعات جمهوری خلق تبدیل شد. چین، اداره کل گمرک و اداره کل نظارت بر بازار.

در سال 2017، ما خودروهای آفرود سری K را توسعه دادیم و به تولید انبوه رساندیم و پس از ورود مدل‌های جدیدمان به بازار، پاسخ قوی دریافت کردیم.تیم مسابقه KEWS در بسیاری از رویدادهای داخلی در مقیاس بزرگ شرکت کرد و در طول سال های گذشته قهرمانی های زیادی را کسب کرد.ما در سال 2017 به یکی از شرکت‌های با فناوری بالا شهر چونگ کینگ تبدیل شدیم و در سال 2022 به یک شرکت تخصصی فناوری جدید تبدیل شدیم. در سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه انواع مدل‌های اندرو را افزایش دادیم، بیش از 50 حق ثبت اختراع به دست آوردیم و ما ثبت 22 علامت تجاری خارج از کشور.

مفهوم شرکت ما نوآوری های فناوری به عنوان روح، کیفیت به عنوان اساس، خدمات صادقانه به عنوان هدف است.ما به افزایش سرمایه گذاری در تحقیق، توسعه و نوآوری محصولات ادامه خواهیم داد.ما نسبت فروش محصولات با تکنولوژی بالا و با ارزش افزوده بالا را در خط طرح بندی محصول افزایش خواهیم داد.از نظر توزیع بازار، ما تلاش خود را در توسعه بازارهای پیشرفته مانند روسیه، برزیل، آفریقای جنوبی، مکزیک و غیره افزایش خواهیم داد و پایه خوبی برای گام بعدی باز کردن بازارهای اروپا و آمریکای شمالی ایجاد خواهیم کرد. تلاش کنید تا موقعیتی را در بازار بین المللی موتورسیکلت های مسابقه آفرود سطح بالا به دست آورید.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ما تولید کننده مدل های مختلف موتور سیکلت هستیم.ما در سال 2005، واقع در چونگ کینگ، چین تاسیس شد.از سال 2005 تا 2015، محصولات اصلی ما توله ها، دوچرخه های خیابانی، دوچرخه های خاکی هستند.و از سال 2016 تولید و فروش مدل‌های Enduro را آغاز کردیم و اکنون محصولات اصلی ما MX، Motocross، دوچرخه‌های Enduro، Super motos و غیره هستند.مدل های مشابه KTM، Husqvarna، Gasgas و غیره.

Chongqing Cowells Machinery Manufacturing Co., Ltd. Chongqing Cowells Machinery Manufacturing Co., Ltd.
1 2
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : KEWS

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 20000000-30000000

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Chongqing Cowells Machinery Manufacturing Co., Ltd. گواهینامه ها